RANKINGI POLSKICH BIEGACZY 2007

Warunki uzyskania dostępu do pełnych Rankingów 2007

1. Wsparcie pieniężne serwisu w kwocie 10 zł:
- Na konto:
Kosoń Jarosław, 72-514 Kołczewo ul. Osadników Wojskowych 1/2
mBank - Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A.
nr konta: 63 1140 2004 0000 3102 0518 7548
- Listownie na adres administratora serwisu (można przy okazji przesłać wyniki biegów, szczególnie maratonów z dawnych lat do publikacji).
- Bezpośrednio administratorowi serwisu. Można mnie spotkać na biegach w Świnoujściu i na wielu biegach w województwie zachodniopomorskim.

2. Przy wpłacie należy podać nazwisko i imię, miejsce zamieszkania, e-mail i cel wpłaty - Rankingi 2006.

3. Po wpłaceniu powyższej kwoty należy przysłać e-maila, w którym należy podać nazwisko i imię, miejsce zamieszkania, e-mail i cel wpłaty - Rankingi 2007.

3. Na adres tego e-maila przesłane zostanie hasło potrzebne do zalogowania się. Jeżeli ktoś nie posiada e-maila, najlepiej niech go założy (można to zrobić bezpłatnie na wielu witrynach internetowych). Bardzo uparci i odporni na nowoczesność mogą telefonicznie zgłosić wpłatę, podając przy tym swoje dane. Po podanym okresie czasu, potrzebnym na sprawdzenie, telefonicznie zgłaszają się po hasło.

4. Hasło jest poufne i zabronione jest podawanie go innym osobom. Fakt taki to kradzież.

5. Można dokonać jednym przekazem wpłaty za więcej niż jedną osobę. Podać trzeba tutaj e-mailem dane wszystkich tych osób.

6. Jeżeli ktoś udostępnia rankingi innym biegaczom, to biegacze ci też muszą dokonać wpłaty. W przeciwnym wypadku jest to kradzież danych.

7. Zabronione jest publikowanie danych z rankingów w jakiejkolwiek formie.

8. Możliwe są zmiany hasła i sposobu logowania. Informacje o tym będą przekazywane e-mailem. Kto nie poda e-maila będzie o tym musiał dowiadywać się telefonicznie.

Pieniądze zostaną wykorzystane do prowadzenia i rozwoju serwisu.

Rankingi 2002-1005 są udostępnione w całości. Rankingi od 2006 roku będą udostępniane tylko w skróconej wersji.